Mersin bilgisayar firmaları ve diğer laptop şirketleri tarafından üretilen laptop cihazlarında alıcılar belli başlı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bu sorunlar ekran kartıyla ilgili sorunlar, ses sitemi ile ilgili olan sorunlar, laptop klavyesinin bozulması ve kırılması ile ilgili olan sorunlar, laptopun hızının çok fazla yavaşlaması sorunu , laptop ram’i ile ilgili olan sorunlar gibi çoğalabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşıldığı durumlarda Mersin bilgisayar firmaları veya diğer laptop şirketleri, çoğunlukla alıcıların karşılaştığı sorunları iyi bir şekilde çözememekte ve sorun sürekli tekrar ederek alıcıların heveslerini kırıp bezdirmektedir. Mersin bilgisayar firmaları teknik servisleri ve teknik destek ekiplerinin kalitesi baz alınarak karşılaştırıldığında açıkça görülmektedir ki Gözde bilgisayar, kendi alanında öncü bir pozisyona yerleşmiş ve laptop tamiri, laptop tamiri teknik destek, laptop servisi ve diğer verdiği hizmetlerle, alanında liderliği sürdürmeye devam etmiştir ve etmektedir. Mersin bilgisayar firmaları arasında Gözde bilgisayar’ın diğer firmalara ve laptop piyasasının genel durumuna kıyasen gösterdiği bu başarının arkasında birçok faktör yatmaktadır. Bu faktörlerden en önemlilerini sıralamak yerinde bir tercih olacaktır.

  • Mersin bilgisayar firmaları arasında Gözde bilgisayar’ın öncü pozisyonda olmasının birinci nedeni, kaliteli ve profesyonel bir ekip ile laptop tamiri ve diğer tamir-bakım hizmetlerini yapmasıdır.
  • İkinci nedeni, tamamen müşteri odaklı çalışarak memnun bir müşteri profili oluşturmayı ve bunu devam ettirmeyi hedeflemesidir.
  • Üçüncü nedeni, Mersin bilgisayar firmaları arasında verdiği hizmetlerde en iyi olmasıdır. Örnek olarak laptop tamiri göz önünde bulundurulursa, laptopun ekran tamiri ve değişimi, LCD kablo tamiri ve değişimi, ekran kartı tamiri ve değişimi, anakart tamiri ve değişimi, Klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, altkasa, üst kasa, menteşe ve mekanik parça tamiri ve değişimi, ses kartı tamiri ve değişimi gibi kategorilerde verdiği hizmetler ile öncü konumunu korumasıdır.
  • Mersin bilgisayar firmaları arasında Gözde bilgisayar’ın en iyi konumda olmasının son sebebi ise yaptığı işlerde en iyi kaliteyi ekip işi ile tamamlamasıdır.

Tüm bu nedenlerle birlikte kabul edilmelidir ki Gözde bilgisayar’ın alanında en iyisi olması kaçınılmaz ve yadsınamaz bir gerçektir.